kuti Lacquerward druri

Përshkrim i shkurtër:

Brand Name: Xin Jia Yi Material: wood Size: customized Color: CMYK/ Pantone Colors Offset Printing Surface Finishing: Gloss or Matt Lamination, Gloss or Matt Varnish, Aqueous Coating, UV, Embossing & Debossing, Hot Stamping, Glittering, Flocking, Die Cutting for cosmetic packaging box. Use: all products package, for example: food, electronics products, tea, meat, milk, paint, oil…etc Feature: Recycled materials Custom Order: Accept Place of Origin: Shandong, China (Mainland) Packi...


Detail Product

Produkt Tags

产品 尺寸 1牛皮纸 袋 3

Brand Name: Xin Jia Yi

Materiali: druri

Size: përshtatur

Ngjyra: CMYK / Shtypi Pantone Ngjyrat ofset

Mbarimi Sipërfaqja: Gloss ose Matt Kantier, Gloss apo Matt llak, ujore Veshje, UV, embossing & Debossing, Hot vulosje, Stoli, flocking, Die Cutting për kuti kozmetike paketimit.

Përdorni: të gjithë paketën e produkteve, për shembull: ushqim, produkte elektronike, çaj, mish, qumësht, bojë, vaj ... etj

Feature: riciklohen materiale

Custom Order: Prano

Vendi i origjinës: Shandong, China (Mainland)

Paketimi: 1pcs në polybag. disa copë në kuti kartoni

Delivery: Kur shtypjen përfunduar, koha e prodhimit sipas sasinë e porosisë. Për shembull: 10.000 copë: 5-7 ditëve të punës; 50000: 7-10 ditë pune; 100.000: 10-15 ditë pune.

Prodhimi Kapaciteti: 1,200,000pcs / dita e të gjitha kuti letre

Kontrolli i cilësisë: GB-T10440-2008

Ndërtimi: Kapaku + body + bottom

MOQ: 500 PCS

Artwork: të furnizohen nga blerësi

Kodi HS: 4420909090

Akuza Mostra: aksioneve tona ekzistojnë mostrave, ne do të sigurojë që ju të lirë dhe konsumatorët duhet vetëm të ngarkuar pagesa të anijeve. Mostrat e përshtatur ajo duhet të paguhet 100% në fillim dhe kjo nuk është e pakthyeshme

Akuza Mold: Duhet të paguhen 100% në të parë dhe kjo mund të jetë e pakthyeshme kur sasia që është deri në 100k copë

Mostra / Mold koha Lead: rreth 10 ditë pune për exsiting myk; rreth 20-25days për myk të ri (pas marrë pagesën dhe artworks konfirmuar)

Koha Mostrat Delivery: rreth 10 ditë pune pas miratimit të mostrës dhe të marrë pagesën

Term Pagesa: Nga T / T, depozitë 30%, bilancin para se të dërgesës


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat !